Wiedźmin Forum
Srebrne Ostrze Księżycowe - Wersja do druku

+- Wiedźmin Forum (https://www.wiedzmin.biz)
+-- Dział: Forum - Pomoc w Świecie Wiedźmina (https://www.wiedzmin.biz/forum-6.html)
+--- Dział: Ogólne (https://www.wiedzmin.biz/forum-9.html)
+--- Wątek: Srebrne Ostrze Księżycowe (/thread-188.html)

Strony: 1 2


Srebrne Ostrze Księżycowe - kilerek - 04-01-2008

Jaki jest najlepszy miecz srebrny w grze???. odkryłem że jest to ostrze księżycowe posiadające 100% obrażeń, jeśli mam racje to gdzie mogę znaleść ten miecz, jeśli nie mam racji to jaki miecz jest lepszy i również gdzie go można dostać???


- Jory - 04-01-2008

Czytałem gdzieś coś na forum a mieczach +200% obrażeń, ale nie wiem jak sie nazywają, gdzie sie je znajdzie i czy wogule istnieją.


- BistO - 05-01-2008

a więc :
W krypcie kruka (wg poradnika) mozna znalesc miecz stalowy Ard'aenye który dodaje +200 % do obrażen , ale trudno jest go znaleść - pojawia sie losowo - często na najwyzszym poziomie trudności. Smile


- Geralt11 - 06-01-2008

zgadzam sie ale warto tez ulepszac swe dotychczasowe miecze za pomocą meteorytów i run. przynajmniej na początku gry


- YOmisiekYO - 06-01-2008

BistO napisał(a):W krypcie kruka (wg poradnika) mozna znalesc miecz stalowy Ard'aenye który dodaje +200 % do obrażen , ale trudno jest go znaleść - pojawia sie losowo - często na najwyzszym poziomie trudności. Smile
Gram na najwyższym poziomie i nic. Wchodzę , wychodzę do krypty kruka i tak 100 razy i nic tam nie ma !!!
Gdzie można znaleźć Srebrne Ostrze Księżycowe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


- Ver - 06-01-2008

Quest. Nie drzyj się. Quest. Za trofea od łowczego.


- YOmisiekYO - 06-01-2008

Cytat:Za trofea od łowczego.
W którym akcie ??


- Rod - 02-02-2008

Ten miecz srebrny który potem dostaniesz należał wcześniej do Wiedźmina Coëna


- szepcik - 02-02-2008

jak będziesz miał wszystkie 10 trofeum to masz do wybory księżycowe ostrze allbo stalowy miecz sithil
a znaleść tych mieczy ( księżycowego ostrza i sithila chyba nie można czytałam o tym na jakiejś stronie)


- Rod - 03-02-2008

Sihilla można znaleźć Tongue wiem gdzie Tongue już gdzieś o tym mówiłem


- Yarpen Zigrin - 03-02-2008

można zabrać go kapitanowi, albo dostać go od dentysty za questa


- Rod - 03-02-2008

nie tylko Smile można go znaleźć na polach w IV akcie w północno-wschodniej części pól, kawałek drogi po lewej od wejścia z wioski. Pilnuje go pare wiwern z wiwerną królewską na czele. Patch 1.2 usuwa ten "niby błąd". O tym mieczu można się dowiedzieć wprawdzie od pijaka w karczmie, w wiosce ale sam ten miecz znalazłem kiedy wędrowałem samotnie polując na południce Smile
Inne sposoby do zdobywanie trofeów dla Wielkiego £owczego (można też dostać księżycowe ostrze), wykonanie zadania "Nie będzie bolało" oraz przywłaszczając sobie pieniądze Annoniette, zabijając przy tym Jean Pierra


- Vares - 10-05-2008

Odkopuję temat, ale mam pytanie o Księżycowe Ostrze. Czy miecz dobrze się spisuje, czy jest lepszy od Aerodnihta, i czy fajnie się prezentuje na plechach i w walce?


- Rod - 10-05-2008

Ciężko jest mi opisać różnice Smile Księżycowe Ostrze zadaje większe obrażenia Smile Kiedyś miałem Gwalhira (+50% obrażeń) i Aerondighta (+60%) i walczyło się średnio efektywnie. Niedawno skończyłem z Sihillem (+100%) i K. Ostrzem (+100%). Wydaje mi się, że walczyło się... skuteczniej Smile Chociażby Kościej padł szybciej... ;D


- ucash-witcher fun - 11-05-2008

Cytat:Czy miecz dobrze się spisuje, czy jest lepszy od Aerodnihta

Moim zdaniem Aerodnith jest lepszy od Ostrza księzycowego. Może księzycowe ostrze ma wieksze obrażenia ale zero bonusów dodatkowych. A z reszta 40% różnicy w obrażeniach to dosyć mało...

z resztą sam zobacz:

AERODNITH
Obrażenia +60%
Atak +10%
Szansa na efekt krytyczny: Ból, Oślepienie, Podpalenie i Precyzyjne trafienie +50%

KSIęŻYCOWE OSTRZE
Obrażenia +100%

Ja nosze Aerodnith ;]