Wiedźmin Forum
Tajemniczy zabójca - Kim on jest? Alvin - Wielki Mistrz? Nasze teorie. - Wersja do druku

+- Wiedźmin Forum (https://www.wiedzmin.biz)
+-- Dział: Forum - Pomoc w Świecie Wiedźmina (https://www.wiedzmin.biz/forum-6.html)
+--- Dział: Epilog (https://www.wiedzmin.biz/forum-24.html)
+--- Wątek: Tajemniczy zabójca - Kim on jest? Alvin - Wielki Mistrz? Nasze teorie. (/thread-273.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Tajemniczy zabójca - Kim on jest? Alvin - Wielki Mistrz? Nasze teorie. - maciek690 - 31-01-2008

przeszedłem wiedźmina i w tym ostatnim scenie jak geralt walczy z tym kilerem tylko nie wiem kto to jest nie rozpoznaje typa jeśli wiecie to napiszcie z góry dzięki


- Majek - 31-01-2008

Kraza po sieci rozne teorie... Jedna np. mowi, ze to wiedzmin z innej wiedzminskiej szkoly, ktory porzucil swoj fach i zajal sie "mokra robota". Pewnie tworcy gry zostawiaja sobie furtke do dalszych czesci... :mrgreen:

Ps. Cos mi sie zdaje, ze to nie jest odpowiednie miejsce na tego rodzaju watki. Co to ma wspolnego z problemami sprzetowymi?

Jory Edit: Już przesunięty


- Engvar - 31-01-2008

No, to już wiemy od czego się będzie II zaczynała :p


Tak, trzeba temat przenieść Smile


- Yarpen Zigrin - 02-02-2008

ten kiler to wiedźmin można to poznać po żółtych oczach ale ja to zauważyłem dopiero kiedy drugi raz przechodziłem grę


- Vares - 02-02-2008

Yarpen, można szybciej poznać, że to wiedźmin. Po pierwsze, bronił się przed znakiem, po drugie(chyba)widać mu podczas walki mikstury.


- Rod - 02-02-2008

Przecież Vasemir wspominał o jeszcze 2 wiedźmińskich szkołach ale nie wiedział co z nimi się stało. W książce było opisane że jeden łowca głów miał kolekcje wiedźmińskich medalionów w kształcie kota itp. To był jakiś Wiedźmin.


- Majek - 02-02-2008

Rod napisał(a):W książce było opisane że jeden łowca głów miał kolekcje wiedźmińskich medalionów w kształcie kota itp. To był jakiś Wiedźmin.
Bonhart nie byl wiedzminem.

EDIT:
Hmm... Gdzies pisalem, ze w ksiazkach Sapkowskiego jest wzmianka o jeszcze dwoch szkolach wiedzmiskich. Oprocz Szkoly Wilka w Kaer Morhen, byly jeszcze Szkola Kota w cytadeli Stygga i Szkola Gryfa w jaskiniach gor Amell.


- Ver - 02-02-2008

Bonhart nie byłwiedźminem. Był jakby.. szermierzem natchnionym Tongue
Pozatym nie miał kocich oczy tylko ,,pijackie" :]


- pablo - 03-02-2008

W książce nie mówi się inaczej o oczach Bonharta, jak tylko o "rybich" :wink:


- Ver - 04-02-2008

A jakże, pamiętam. Ale ja zawsze sobie go wyobrażałem jako takiego wysokiego, chudego, obrzyganego mężczyznę. A te rybie puste oczy no to takie prawie jak pijackie Wink


- Rod - 04-02-2008

Majek napisał(a):Bonhart nie byl wiedzminem.
lol nie napisałem że Bonhart był wiedźminem. Te medaliony które miał, były jego kolekcją, świadczące o tym ilu zabił wiedźminów Tongue


- Majek - 04-02-2008

A to sorry. Ale przeczytaj sobie to Twoje zdanie, ktore zacytowalem kilka postow wyzej. Troche chyba je niefortunnie sforulowales...


- gosc_J - 05-02-2008

Rod napisał(a):W książce było opisane że jeden łowca głów miał kolekcje wiedźmińskich medalionów w kształcie kota itp. To był jakiś Wiedźmin.
Ale macie jazde. Ja tu tylko dopowiem ze Bonhart nie byl wiedzminem, on wiedzminow zabijal. Gdzies w ksiazce pisalo ze on byl duzo lepszy w walce od wiedzmakow, i dlatego tak se z nimi umial poradzic.


- Rod - 05-02-2008

Hmm widocznie można rozumieć moją wypowiedź na 2 sposoby. To ost. zdanie odnosiło się do zakapturzonej postaci, która wiedźminem była. A dlaczego? Bo:
1. Są 3 szkoły wiedźmińskie
2. Geralt zdziwił się na widok twarzy zamachowca
3. Czy zwróciliście uwagę na to że ta postać miała "żółte" oczy oraz lekko rozszerzone źrenice? Smile
4. Napastnik lekko osłonił się przed Ignią, używając albo Quen'a albo Heliotropu (6 - rzadki znak)


- Vares - 05-02-2008

Majek napisał(a):byly jeszcze Szkola Kota w cytadeli Stygga
O ile mnie pamięć nie zawodzi to cytadela Stygga została zniszczona przez pomyłkę przez Loże Czarodziejek.