Wiedźmin Forum
Tajemniczy zabójca - Kim on jest? Alvin - Wielki Mistrz? Nasze teorie. - Wersja do druku

+- Wiedźmin Forum (https://www.wiedzmin.biz)
+-- Dział: Forum - Pomoc w Świecie Wiedźmina (https://www.wiedzmin.biz/forum-6.html)
+--- Dział: Epilog (https://www.wiedzmin.biz/forum-24.html)
+--- Wątek: Tajemniczy zabójca - Kim on jest? Alvin - Wielki Mistrz? Nasze teorie. (/thread-273.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Tajemniczy zabójca - Kim on jest? Alvin - Wielki Mistrz? Nasze teorie. - blyscyk4 - 10-01-2011

No i nic, to nie moja wersja. Ja się będę trzymać swojej, choć została wyszydzona;-) xD


RE: Tajemniczy zabójca - Kim on jest? Alvin - Wielki Mistrz? Nasze teorie. - tbook - 10-01-2011

Zobaczymy kto ma racje . Jeszcze tylko 5 miesiecyTongue


RE: Tajemniczy zabójca - Kim on jest? Alvin - Wielki Mistrz? Nasze teorie. - blyscyk4 - 10-01-2011

Tylko?... xD


RE: Tajemniczy zabójca - Kim on jest? Alvin - Wielki Mistrz? Nasze teorie. - tbook - 10-01-2011

Wytrzyma sie. Jak sie nudzic zacznie to sie jedynke kilka razy przejdzie , albo sage sie przeczyta 3razSmile


RE: Tajemniczy zabójca - Kim on jest? Alvin - Wielki Mistrz? Nasze teorie. - Vares - 11-01-2011

Najważniejsza rzecz - wiedźmina ciężko jest zauroczyć. Udało się to Yennefer, ale mimo to Geralt po pewnym czasie wyzwolił się(jakoś nie chce mi się wierzyć, że to kapłan zdjął z niego urok Smile ).
Druga sprawa - Geralt dziwi się raczej dlatego, że tego wiedźmina nie zna. Nie wiele wiadomo o jakichkolwiek innych wiedźminach, spoza Kaer Morhen.


RE: Tajemniczy zabójca - Kim on jest? Alvin - Wielki Mistrz? Nasze teorie. - norbert1998b - 29-01-2011

Co do zabójcy . i alvina
Alvin . - . Może być on Wielkim Mistrzem lecz. Nie może. Może to i owo o tym świadczy lecz mam 2 nie podbite dowody . Zakon Róży w odmentach by przybyć WM dał im rozkaz Alvin jest z nami . 2. Może wybierać miejsce i czas gdzie chce się przenieść . Lecz nie może przenieść się to obecnych czasów w dwóch wiekach . Inaczej by nie miał opiekunki on jest dzieckiem które dopiero ma pare lat WM ma dużo wiem może się cofać lecz. ! Co najważniejsze ... Musiał by dorastać od czasach w których by się przeniósł czyli tam gdzie Rzekomo przejął władze nad Biała Róża i zrobił Płonącą . Ale nie mógł by żyć w czasie gdy się rodzi jako Alvin . Więc pogmatwane to myślę że Alvin znikł i stworzył szkołę wiedźminśką . Jeżeli by jednak doszło do takich wydarzeń jak dorastanie w innym świecie zważając na to że jego moc nie zmienia jego wieku .! W 1 rozdziale by mógł powstrzymać bestie jak atakuję jego Matkę? Nie wiemy kto to dokładnie był. Alvin maczał w tym palce chociaż Też jest prawdopodobne że w 2 rozdziale Jak Azar Javed zaczął podszywać się pod Raymonda do wiedział się o Alvinie i te całe teleporty to była tylko zwykła gadka żeby było uzasadnione znikanie. Że alvin jest WM jest szans około 50% więc zostawiam to w bez tknienia .
Zabójca . - . Nie mógł być to naturalny wiedźmin zrobiony przez czas toczenia się gry itp . To był Mutant lub Renegnat czemu ? Palce które został połamane na mordowni by nie mogły się jeszcze zginać . Mutant mógł być zrobiony na ciele wiedźmina Brengar powinnien zginąć albo na Odmentach albo z Javedem jeżeli prze żyje nic nie mówi do nas więc to napewno nie jest normalne . Skoro robią mutanty o nowych mózgach i innych elementach mogli zrobić mutanta na ciele wiedźmina z opanowanymi sztukami . A co do napaści . Nie jest powiedziane że WM to głowa organizacji . Może być to ktoś inny . Zapewne WM zaplanował że jeżeli umerze muszą zabić Foltesta
Wkońcu nikt nigdzie nie napisał czy powiedział że wszystkie Salamandry i Mutanty wygineły. Zobaczcie na pancerz zabójcy na filmiku czy nie przypomina wam on PANCERZU KRUKA? Myślę że Alvin i Ten zamach na końcu nie ma dna a to ma tylko mieć podtrzymanie fabuły do drugiej części tyle co macie na to dowodów to tyle samo jest Przeciw dowodów które świadczą o tym że nie mogło się to wydarzyć.

Nawet nie będę tego poprawiać. Napisz to jeszcze raz, zrozumiale, bo pożyczyłem koledze Enigmę i nie chce mi się ręcznie rozszyfrowywać. Następnym razem dam warna za pisownię.//mod


RE: Tajemniczy zabójca - Kim on jest? Alvin - Wielki Mistrz? Nasze teorie. - banan9102 - 30-01-2011

Nie za bardzo rozumuję... ale wątpię żeby zabójca miał podobną zbroję do zbroi kruka. To tylko moje zdanie


RE: Tajemniczy zabójca - Kim on jest? Alvin - Wielki Mistrz? Nasze teorie. - Geralf - 30-01-2011

Człowieku, kropi i przecinki cię nie pogryzą. Piszesz tak chaotycznie że tego nie da się prawie czytać.

Co do twojej wersji Alvina, twoje powody nie są niepodważalne. Poczytaj resztę tematu, to dowiesz się kilku rzeczy.

Zabójca musiał być wiedźminem, gdyż mutanci nie mogli by używać eliksirów, a włożenie mózgu kogoś do ciała Berengara nie miało by sensu. Bo to umysł zapamiętuje ruchy, a nie ciało.


RE: Tajemniczy zabójca - Kim on jest? Alvin - Wielki Mistrz? Nasze teorie. - blyscyk4 - 30-01-2011

Matko! Chłopcze, twój "krótki" monolog jest straszny, pod względem stylistycznym.
Co do twojej wypowiedzi, to jak ktoś powyżej powiedział, że jest to Wiedźmin. To jest pewne na 100%. Gdzieś czytałam, że w Wiedźminie 2 Geralt będzie próbował rozwikłać tajemnice tego zabójcy Wiedźmina, wiec dowiemy się tego, prawdopodobnie po ukończeniu drugiej cześci gry.

Pozwólcie, że jeszcze wrócę do mojej poprzedniej wersji. Przyznaje jest ona Głupia. Tongue xD


RE: Tajemniczy zabójca - Kim on jest? Alvin - Wielki Mistrz? Nasze teorie. - Vares - 30-01-2011

norbercie - żaden z twoich argumentów nie jest nawet dobry. Wiedzę na temat wykazujesz szczątkową, więc pograj, poczytaj, a potem napisz jeszcze raz, tyle, że po polsku.

Skasowałem offtop, jaki zrobiliście. Żeby mi to było ostatni raz, bo będzie szlaban!//mod


RE: Tajemniczy zabójca - Kim on jest? Alvin - Wielki Mistrz? Nasze teorie. - blyscyk4 - 03-02-2011

Dla ciebie to już nawet na żal.pl jest za późno...


RE: Tajemniczy zabójca - Kim on jest? Alvin - Wielki Mistrz? Nasze teorie. - Geralf - 03-02-2011

Człowieku, czytaj temat zanim się wypowiesz :/ .


RE: Tajemniczy zabójca - Kim on jest? Alvin - Wielki Mistrz? Nasze teorie. - jakubluka2 - 20-02-2011

kto to jest-myśle że geralt, w końcu tylko on ma w tej grze kocie oczy ^^ a poza tym ma taką samą bródkę


ps:coś mi sie wydaje że nad WM'em stał ten nilffgardzki kupiec który występował w I,II i III akcie nie pamiętam jak to sie pisze ale wymawiało się lojwarden


RE: Tajemniczy zabójca - Kim on jest? Alvin - Wielki Mistrz? Nasze teorie. - Geralf - 22-02-2011

Leuvaarden chyba. Wątpię że stał on "nad" wielkim mistrzem.

A to, że tajemniczym zabójcą jest Geralt, jest najgłupszym pomysłem jaki słyszałem. To jest już całkowicie nie prawdopodobne.


RE: Tajemniczy zabójca - Kim on jest? Alvin - Wielki Mistrz? Nasze teorie. - jakubluka2 - 22-02-2011

nie za bardzo sprecyzowałem: chodzi mi o klona geralta a Leuvaarden nie stał nad wielkim mistrzem tylko tak jakby równorzędnie z nim, to znaczy nie miał tam większego znaczenia tylko mu to zlecił

np:de wett w IIIakcie nie śledził zygfryda (jeśli stoimy po stronie zakonu) tylko Leuvaarden mu dał namiar