Wiedźmin Forum
Wybór - Wersja do druku

+- Wiedźmin Forum (https://www.wiedzmin.biz)
+-- Dział: Forum - Pomoc w Świecie Wiedźmina (https://www.wiedzmin.biz/forum-6.html)
+--- Dział: Akt I (https://www.wiedzmin.biz/forum-19.html)
+--- Wątek: Wybór (/thread-611.html)

Strony: 1 2


Wybór - festyn - 03-12-2008

Mam pytanie odnośnie fabuły. W prologu mogłem wybrać czy walczyć z przerazą czy z magiem w laboratorium. Wybrałem przerazę i teraz jestem na moście gdzie ubiłem morderców. Jest pokazana scenka w której Geralt przezywa swoje rozterki i opowiada że wybrał walkę z przerazą. I tutaj pojawia się moje pytanie, jak wyglądałby przerywnik gdybym poszedł wtedy do laboratorium?


- Vares - 03-12-2008

Powinno to być napisane w poradniku. Tak w ogóle, to jak skończysz grę, przejdź ją jeszcze raz, w tedy się dowiesz.


- SzymonG - 03-12-2008

o ile dobrze pamiętam to jest scenka jak ucieka jakiś tam naukowiec i ten zły koleś przez portal ( nie wiem jak oni mają na imie bo rok temu przechodzilem Tongue) ale ręki uciąć sobie nie dam


- Malbert - 03-12-2008

SzymonG napisał(a):jakiś tam naukowiec i ten zły koleś przez portal
To było obojętnie od tego czy walczyło się z przerazą czy z Savollą :wink:


- SzymonG - 03-12-2008

Aha no to widać że przechodziłem rok temu Tongue Ale jeśli wprowadziłem w błąd to przepraszam Smile


- maciek241 - 03-12-2008

jeśli walczysz z przerazą wiesz co będzie (ja nie pamiętam) a jeśli z Savollą to salamandra nie zdobędzie wszystkich mutagenów, i będzie chciała wykorzystać Kalksteina (czy jakoś tak) , a podczas walki na moście nie będzie zmutowanego psa. według mnie lepiej wybrać to drugie rozwiązanie Smile


- Gorzałt - 03-12-2008

maciek241 napisał(a):nie zdobędzie wszystkich mutagenów
Oni nie zdobywali mutagenów tylko wiedźmińskie tajemnice (dokumenty)
Natomiast przy wyborze chronienia podziemi - Azar nie zabiera przyrządów do tworzenia. Dlatego chce je wymusić od Kalksteina.


- Gvvynbleidd - 03-12-2008

Malbert napisał(a):To było obojętnie od tego czy walczyło się z przerazą czy z Savollą Wink
Nie jest to obojętne-Jeśli walczyłęś w przerazą, na moście jest piesek, jeśli z Savollą pieska nie maWink


- maciek241 - 03-12-2008

mutageny i eliksiry też kradną, np w prologu gdy Leo umiera ten najstarszy wiedźmin nie może znaleść dekotu rafarda białego, ale cała fabuła kręci się wokół receptór ,bo te kilka eliksirów nie jest ważne


- Gorzałt - 03-12-2008

Nie zgodzę się z przedmówcą. Azarowi nie zależało na eliksirach bo sam sobie mógł je zrobić kradnąc przepisy. Ale jeżeli zauważyłeś. Członkowie Salamandry wszystko rozrzucali. Widać to na filmach. Nie dziwne, że Vesemir nie mógł znaleźć Eliksiru.


- Omen - 03-12-2008

Dokładnie. Azarowi zależało po prostu na tym jak przeprowadzić mutację. Zdobył informację. I gdyby nie to, ze go powstrzymaliśmy podczas walki w Kaer Morhen to i sprzęt.


- festyn - 03-12-2008

Skoro jest to temat o wyborach to co myślicie o osądzie Abigail? Wydaje mi się że jest niewinna. Skoro sam Alvin powiedział że to Wielebny kazał mu przyjść do Salamander nie może wskazywać to na jego niewinność. Z drugiej strony zastanawia laleczka w domu Abigail. A wy co wybraliście i jak uważacie Smile?


- Omen - 03-12-2008

Wisi mi to jaka jest Abigail ;p Dokonałem dwóch wyborów. Bo kilka arzy przechodziłem grę. I jakoś bardzo nie odczułem różnic ;p


- Gorzałt - 03-12-2008

Laleczka VooDoo która znajdowała się w domu Abigail służyła do odstraszania kupca (zapomniałem jak się nazywa) który pomylił dom Abigail z Bordelem.


- Malbert - 04-12-2008

Gvvynbleidd napisał(a):Nie jest to obojętne-Jeśli walczyłęś w przerazą, na moście jest piesek, jeśli z Savollą pieska nie maWink
Ale mu chodziło o przerywnik :wink: