Forum dostępne tylko do odczytu. Dziękujemy wszystkim, którzy kiedykolwiek brali udział w życiu forum!

11.06.2009
13-06-2009, 14:57,
#1
11.06.2009
Witam.
Jak wiemy, tego dnia była niemała afera na forum. Starałem się interweniować w słusznej sprawie, ponieważ nie może być przekleństw w SB. Jednak zostawmy to na razie. Każdego poniosło, poleciały niepotrzebne słowa. Chyba dla każdego to zalatywało przedszkolem. Poleciały też głowy. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Z chęci odkręcenia całego zamieszania postanowiłem wraz z drugim adminem, że wszystkie bany zostają zniesione, a także ostrzeżenia zdjęte - oczywiście te, które zostały nałożone przedwczoraj, w wyniku dyskusji.
Proszę równocześnie, aby każdy, kto ma zastrzeżenia do pracy moderatora, czy administratora, kierował te zastrzeżenia bezpośrednio na PW do niego, a jeśli to nie pomoże, do admina. To zaoszczędzi nieporozumień i niewyjaśnionych spraw.
Jako że regulamin zostawał zmieniany kilka razy w czasie istnienia forum, informuję, że każdy, kto się z nim nie zgadza, ma prawo do żądania usunięcia konta z forum.

Mam szczerą nadzieję, że nieporozumienia zostaną zażegnane i zapanuje zgoda na forum.

Pozdrawiam.
13-06-2009, 23:00,
#2
RE: 11.06.2009
A za swoje zachowanie przeprosić to już nie łaska co? Dobra. Poniosło mnie wtedy, ale to ty byłeś tym co zaczął. Więc przynajmniej te przepraszam by mi i omenowi się należało. Wyzywanie od dzieciaków itp ludzi w swoim wieku nie jest zbyt mądre.
13-06-2009, 23:19,
#3
RE: 11.06.2009
Dobra peace out bo bana dostaniemy Big Grin
13-06-2009, 23:23,
#4
RE: 11.06.2009
Przykro mi, ale ja nie wyzywałem nikogo. Podczas tej dyskusji odniosłem się jedynie do waszego zachowania - bronienia przekleństw jak jeden mąż. Przykro mi też, jeśli uważasz, że byłem agresorem. Wcześniej już zapowiadałem, że będą kary za przekleństwa i postanowiłem być słowny.
Na razie z ekipą uzgadniamy, jak będziemy reagować. Widząc dzisiejsze i wczorajsze rozmowy w ShoutBoxie zaczynam wątpić w powagę ludzi toczących tam rozmowy. Dla przykładu "parówa", "cielak", inne wyrażenia i sposób rozmowy wymownie świadczą o was.

Na razie wstrzymuję się od podejmowania jakichkolwiek kroków w natychmiastowym rozwiązaniu tego problemu, ponieważ widzę, że taka próba do niczego dobrego nie doprowadziła, więc siłą głosów ModTeamu będziemy dyskutowali nad tym i spróbujemy jakoś ten problem zażegnać.

Mogę przeprosić jedynie za moje nieefektywne postępowanie wobec was oraz narobienie zamieszania, które nikomu nie było potrzebne. Nie mogę przeprosić zaś za obrażanie was, przeklinanie, każdy zrozumie dlaczego, jeśli jeszcze raz przeczyta naszą rozmowę.

Pozdrawiam w dalszym ciągu. Będę się starał z całej mojej mocy ten problem zażegnać.
13-06-2009, 23:34, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2009, 23:35 przez Omen.)
#5
RE: 11.06.2009
eh, faktycznie. Bo w towarzystwie kumpli nie można sobie pożartować nazywając innych parówami i cielakami. Ech Jarek, get a life, jeśli taki jesteś też w realu to współczuję Twoim znajomym...
13-06-2009, 23:46,
#6
RE: 11.06.2009
Podpisuję się pod Omenem. I tak Jareczku. To ty byłeś agresorem. A ten jak to powiedziałeś "cielak" i "parówka" nie tyczy się ciebie a Malberta. On się przynajmniej zna na żartach i też mnie od salcesonu czy czegoś wyzwie i każdy ma z tego radochę, tylko (powiem po angielsku bo po polsku ten tekst ssie) Big mighty, powerfull admin jest już "dorosłym" a my to dzieci. Mówiłeś że będziesz "konsekwentny" w karach za przeklinanie. To czemu Omen dostał bana na miesiąc a ja tylko na 3 dni? Dobra. Omen przeklął trzy razy po upomnieniu. W takim razie powinien dostać 30% a nie bana. Poza tym teksty o tym że zachowuję się jak dzieciak czy temu podobne osobiście uznaję za obraźliwe. Poza tym, twoje wywyższanie się było widoczne jak skrypty w CoD5. Jedyne za co tak naprawdę powinieneś przeprosić to jest twoje zachowanie, a nie
Jarek napisał(a):nieefektywne postępowanie wobec was
Co do zamieszania to miałeś racje bo ty go narobiłeś.
13-06-2009, 23:53,
#7
RE: 11.06.2009
Nie zamierzam się z wami kłócić, a problem z przeklinaniem tak czy tak zostanie zażegnany.
Geralf - nie znasz mnie w realu więc nie możesz powiedzieć jaki jestem. Zresztą nie muszę się tłumaczyć.
Pamiętaj też, że nikt cię na forum nie trzyma, czy to jesteś elitą, czy nie.
W dalszym ciągu mam nadzieję na pokojowe załatwienie sprawy, jednak topnieją one z każdym waszym postem.
Dobranoc.
13-06-2009, 23:53,
#8
RE: 11.06.2009
Winę za wybuch zamieszania ponoszą obie strony. Tylko tyle mam do powiedzenia (na chwilę obecną).
13-06-2009, 23:56,
#9
RE: 11.06.2009
Właśnie sam coś mądrego powiedziałeś do czego sam się nie stosujesz.

Jarek napisał(a):nie znasz mnie w realu więc nie możesz powiedzieć jaki jestem
No więc czemu powiedziałeś że zachowuję się jak dzieciak? Tak poza tym to masz rację. Nic mnie nie trzyma na portalu od kiedy ty zostałeś adminem i zacząłeś jeszcze bardziej się wywyższać niż wtedy jak byłeś modem.
Życzę koszmarów sennych.
14-06-2009, 00:07,
#10
RE: 11.06.2009
(13-06-2009, 23:53)Jarek napisał(a): problem z przeklinaniem tak czy tak zostanie zażegnany.

A z cenzurowaniem przekleństw?

(13-06-2009, 23:53)Jarek napisał(a): W dalszym ciągu mam nadzieję na pokojowe załatwienie sprawy, jednak topnieją one z każdym waszym postem.

W dalszym ciągu mam nadzieję, że nie stracę całkowicie do Ciebie szacunku, jednak topnieje ona z każdym Twoim postem.

Niech Ostrzeżenie będzie z Tobą ; o
14-06-2009, 17:36,
#11
RE: 11.06.2009
Wiesz Jarek, a ja uważam, że próbujesz zrobić z tego forum jakiś sąd, urząd, ministerstwo... Nie wiem. Świadczy o mnie?! Haha, to samo co wcześniej pisali Omen i Geralf. To, że powiem coś takiego jak "cielak" wcale o mnie nie świadczy. Bo to jest tylko zwykły żart, mogę powiedzieć to samo - nie znasz mnie naprawdę. Bo ja przynajmniej mam poczucie humoru, a jak tak dalej pójdzie to na forum zostanie Perek, ty Jarku i może Aeris. No i być może neutralny Rod, który na coś takiego będzie i tak nosem kręcił. Chemikal i Korzeń na pewno się nie utrzymają - przecież oni się śmieją! niedługo pewnie zostanie zabronione używanie "wyrażeń" typu: "xD" albo "lol".
Ujmę to tak, chciałbym przypomnieć, że to nie jest forum polityczne albo handlowe, że trzeba stosować wymuszone zasady elokwencji, dobrego gustu i wręcz niewyobrażalnie wyrobionej kultury. A mi się coś wydaje Jarku, że ty chcesz z tego forum coś takiego zrobić :/
14-06-2009, 17:46,
#12
RE: 11.06.2009
A mnie się wydaje, że koleżeństwo wzięło górę nad rozsądkiem. Robicie aferę z niczego. Jak dzieci, którym wytknięto błąd. Jest zakaz przeklinania, bo to może kogoś urazić. Forum to miejsce publiczne - każdy może wejść i się zarejestrować. A wy sami zobowiązaliście się do przestrzegania regulaminu.
[Obrazek: indicatorau7gu4bk6.gif]
Visca el Barca!
14-06-2009, 17:53,
#13
RE: 11.06.2009
A ja powtórzę to co powiedział Geralf w pierwszym poście. Dlaczego Jarek nie przeprosi za swoje zachowanie? Jest tak samo winny, dał bana Omenowi bez większego powodu, dodatkowo te wypowiedzi Omena które mu się nie podobały - kasował. Więc nie widzę też powodu, aby Jarka szczególnie bronic.
14-06-2009, 18:23,
#14
RE: 11.06.2009
Ban został zdjęty. Po za tym sama kłótnia była bez sensu, a admin też człowiek, błąd popełnić może. Robicie aferę z niczego.
[Obrazek: indicatorau7gu4bk6.gif]
Visca el Barca!
14-06-2009, 18:35,
#15
RE: 11.06.2009
(14-06-2009, 17:36)Malbert napisał(a): Wiesz Jarek, a ja uważam, że próbujesz zrobić z tego forum jakiś sąd, urząd, ministerstwo...
Na forum powinna obowiązywać jakaś etykieta.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości