Forum dostępne tylko do odczytu. Dziękujemy wszystkim, którzy kiedykolwiek brali udział w życiu forum!

Czy w Wiedźminie można ustawić rozdzielczość panoramiczną?
24-01-2008, 15:45,
Czy w Wiedźminie można ustawić rozdzielczość panoramiczną?
Czy w Wiedźminie można ustawić rozdzielczość panoramiczną? (1680 na 1050).(przy kupnie monitora nie przemyślałem faktu ze gry rzadko panoramę mają dostępną.) Jeszcze gry nie kupiłem odpowieć na to pytanie może mnie tylko bardziej przekonać.
Odpowiedz
24-01-2008, 16:11,

Chyba mozna. Gra pobiera dostepne tryby karty graficznej, wiec nie powinno byc prblemu.
Odpowiedz
24-01-2008, 16:20,

A czy mugłbyś sprawdzić czy sie da w praktyce?
Odpowiedz
24-01-2008, 16:39,

Nie sprawdze, bo moj monitor obsluguje maks 1600x1200. Jak sie bawilem ustawieniemi rozdzielczosci, to mi mignely jakies panoramiczne proporcje dla nizszych rozdzielczosci. Ale najlepiej sobie demo zciagnij i sprawdz.
Odpowiedz
24-01-2008, 17:41,

Edit:
Dla mnie to dzień ściągania, dla innych chwila. Proszę sprawdźcie.

dzien sciongania dla mnie dala innych chwila prosze sprawdzcie!!

Staraj się formułować w miarę poprawnie zdania, bo tego powyższego nie zrozumiałem nic za pierwszym razem. Polecam też zainstalować Firefoxa ponieważ ma wbudowaną funkcję poprawiania pisowni w locie we wszystkich formularzach, więc błąd widać natychmiast.
Odpowiedz
24-01-2008, 17:44,

mkszpaku napisał(a):dzien sciongania dla mnie dala innych chwila prosze sprawdzcie!!
Że co proszę???????????????????????????????
Widzę, że na korzystanie ze słownika ortograficznego też nie masz czasu. Poza tym ze sklepu "ściąga się" parę minut plus czas dojazdu.
Odpowiedz
24-01-2008, 18:05,

Da rade ustawic ja mam SAMSUNGA monitor panoramiczny i mozna.
Tylko juz niewiem w jakich opcjach musialbys troche poszukac bo ja gram na kompie u siory a ona niema panoramy.
Odpowiedz
24-01-2008, 18:47,

Bo generalnie chodzi o to ze nie chce, aby x ruchu myszką na podklatce w pionie na monitorze oznaczało x a przy x ruchu myszką w poziomie nie oznaczało 1,5x tylko x. Bo w innych grach np. Morrowindzie tak się robi co mnie irytuje. Nie wiem czy wyrazami się jasno?

jarek136ns- nie pamiętasz jak to wyglądało?
Odpowiedz
24-01-2008, 19:00,

Szczerze?
Troche pogmatwales, ze niewiem o co chodzi za bardzo...

Powiem ci ze ja instalowalem tylko tak zeby sprawdzic czy mi bedzie chodzic, moglem wejsc tylko do menu, i tam widzialem te rozdzielczosci na panoramiczny monitor, ale ja mam bardzo slabego kompa, takze jak weszlem w gre to mi tak cielo ze nie uszlo grac...Tak wiec ci w tej sprawie nie pomoge, bo ja gram na siory kompie, a ona niema panoramy, musialbym odpinac monitor i przenosic go na siory komp zeby ci powiedziec a z tym juz za duzo roboty.

Sorki, moze ktos inny jeszcze bedzie wiedzial...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości