Forum dostępne tylko do odczytu. Dziękujemy wszystkim, którzy kiedykolwiek brali udział w życiu forum!

dziwny bug graficzny
12-10-2010, 23:14,
#1
dziwny bug graficzny
Witam dzisiaj dostałem od kolegi gre Wedźmin lecz mam pewien problem związany z grafika: wszytko lata na ekranie pojawiają sie jakieś dzwine paski i nie wiem co mam z nimi zrobic przeszukałem pełno stron i nic


Screen:

http://img713.imageshack.us/f/bugwedzmin.png/




Próbowałem:

-Najnowsze stery do karty graficznej
-Zmniejszenie szczegółowości grafiki w grze
-Odznaczenie opcji oświetlenia/ceni itp w grze
-Wszystkie Gry nawet z dużo lepszą garfika Mi chodzą bez problemu nawet na full ustawieniach (gry typu: nfs:shift,Gothic3.i inne)
-Zmieniałem opcje pełno ekranową na gre w oknie tez nic.
-Reinstal kilka kroty tez nic nie dał


Mój sprzęt:

-Procesor: AMD Athlon™ II X2 240 Processor, 2800 MHz

-karta graficzna: ATI Radeon HD 5450

-zasilacz: Niestety nie wiem ale na 100% nie po jego stronie to co sie dzieje.


Prosze o pomoc bo już nie wiem co zrobić.
Odpowiedz
13-10-2010, 17:51,
#2
RE: dziwny bug graficzny
Hmm.. mówisz że sprawdzałeś najnowsze stery. Sprawdź jakieś starsze. Poszukaj 10.3 lub 10.2. Jak to nie pomoże to będziemy szukać dalej.
Odpowiedz
13-10-2010, 18:51,
#3
RE: dziwny bug graficzny
hmm, niestety stare stery też nic nie dały. myślałem że może jakiś patch by mi pomógł sciągłem Patcha 1.4 i 1.5 ale niestety nie mogę zainstalować patcha 1.4 w połowie instalacji wyskakuje mi że "Gra wiedźmin jest źle zainstalowana" ale instaluje 100% dobrze, mogę normalnie grać więc instalacja jest prawidłowa, mój jedyny problem to ta grafika. a Patch 1.5 wymaga 1.4 więc nie wiem co mam dalej zrobić i nadal czekam na pomoc.
Odpowiedz
13-10-2010, 19:17,
#4
RE: dziwny bug graficzny
Hmm.. Może zainstaluj na nową i na czystą grę wrzuć patche.
Odpowiedz
13-10-2010, 19:21, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-10-2010, 20:43 przez Manio.)
#5
RE: dziwny bug graficzny
Własnie zrobiłem Reinstal gry, wszystko tak jak trzeba. Ale nadal nie mozna zainstalować patcha 1.4 bo w mniej więcej połowie jego instalacji wyskakuje błędnie zainstalowana wersja gry zaraz wstawie screen shota z tego błędu.

PS:zainstaluje go jeszcze na inny dysk może na dysku 'D' poprostu coś nie chce chodzić


@edit

Dziwne Kiedy zainstalowałem gre na dysk główny "C" błąd przy instalacji patcha nie wystapił teraz aktualizuje gre poczekam az zainstaluje się Patch1 1.4, potem zainstaluje patcha 1.5 i napisze tutaj czy błąd graficzny nadal występuje


@Edit2

jednak po zainstalowaniu Patcha 1.4 i 1.5 jest nadal to samo grafika ciagle wariuje tutaj daje jeszcze jednego screna z takowym bugiem graficznym.


http://img217.imageshack.us/i/1bug.png/
Odpowiedz
13-10-2010, 21:57,
#6
RE: dziwny bug graficzny
temat może zostać zamknięty, Problem lezał jednak po stronie karty graficznej nie czytała nowych sterowników ale kiedy włożyłem płyte z sterownikami same się aktualizowały. a sterwniki akutalizowały się z strony: http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx i każdemu kto ma taki problem tam polecam sciągnac sterowniki.

Geralf dzieki za zainteresowanie i za duża pomoc.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości