Forum dostępne tylko do odczytu. Dziękujemy wszystkim, którzy kiedykolwiek brali udział w życiu forum!

Księgi dla Kalksteina
24-12-2010, 13:32,
#1
Księgi dla Kalksteina
Problem jest następujący - po otrzymaniu od alchemika polecenia znalezienia dwóch ksiąg (Bramy Tajemnicy i jakiś gnomi traktakt alchemiczny), zupełnie przypadkowo poszedłem do Vivaldiego. Co ciekawe, miał przy sobie obie wymagane książki, z czego skorzystałem i je kupiłem. Potem zupełnie odruchowo pognałem do Kalksteina, po krótkiej rozmowie książki zniknęły z mojego plecaka a ja zostałem skierowany na bagna. I tu pojawia się problem, bo owe książki dostarczyłem, ale ich nie przeczytałem. Z gnomim traktatem sprawa się ułożyła - znalazłem jeden egzemplarz u Dziadka na bagnach. Stąd dwa pytania - czy da się gdzieś jeszcze zdobyć kolejną sztukę Bram Tajemnicy? I jeśli nie, to czy to zablokuje postęp fabuły?
Odpowiedz
29-12-2010, 20:06,
#2
RE: Księgi dla Kalksteina
A może dałoby radę ją dostać u Krasnoludzkiego Antykwariusza, sprawdzałeś?
Ja nie sądze by miały wystąpić jakiekolwiek problemy z fabułą. Ale na przyszłość, to rzeczywiście warto czytać każdą książkę, zanim się ją opchnie, bo wiedza z nich zaczerpnięta zwykle bywa pomocna.
Odpowiedz
29-12-2010, 23:29,
#3
RE: Księgi dla Kalksteina
O ile dobrze pamiętam to właśnie drugi egzemplarz tej oto książki miał właśnie krasnoludzki Antykwariusz.
Odpowiedz
31-12-2010, 13:50,
#4
RE: Księgi dla Kalksteina
Tak sprawdzałem (jestem mniej więcej na ytm samym etapie) i to on ma ją
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości