Forum dostępne tylko do odczytu. Dziękujemy wszystkim, którzy kiedykolwiek brali udział w życiu forum!

Gra żabkuje.
07-05-2011, 15:52,
#1
Gra żabkuje.
Witam. Problem natury prawdopodobnie technicznej. Otóż sprzęt mam bardzo dobry, nadrabia podwójnie wymagania wiedźmina. Tj.
•GIGABYTE ATi Radeon HD 5500 Series (z najnowszymi dostępnymi sterami pod win7 64 bit)
•4GB ram DDR 3
•AMD Athlon II X2 260 3,20 GHz
•Do tego (i to może być powoderem) Win7 64 bit
.
Pomimo takiego sprzętu gra żabkuje i przycina nawet na średnich detalach. Walka z pierwszym bossem (psem) doprowadzała mnie nieomal do palpitacji serca połączonej z zawałem i konwulsjami pośmiertnymi lewej gałki ocznej. Co może być nie tak? Czy najnowsze osiągnięcia NASA dają możliwość zabicia tych małych gnid, które wieszają mi grę?

Proszę o jak najszybszą odpowiedź, gdyż mój organizm domaga się codziennej dawki płynnego "Wiesława".
Odpowiedz
07-05-2011, 20:19, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2011, 20:22 przez spotles.)
#2
RE: Gra żabkuje.
Bueheheh

To raczej nie wina Windowsa dużo ludzi gra na 7 i nie ma problemów...
Hmmm może masz jakiegoś syfa na kompie czy coś (choć nie wiem czy to by było powodem zwiech)
A może za mało miejsca na dysku i gra nie nadąża z zapisem i odczytem...
A przy instalacji nie miałeś żadnych błędów typu CRC?
Reinstal nie zaszkodzi....

Więcej pomysłów jak na razie nie mam może ktoś inny coś jeszcze doda...Big GrinBig Grin
Odpowiedz
07-05-2011, 20:56,
#3
RE: Gra żabkuje.
Taaa jakiś syf, może pomóc defragmentacja czyszczenie kompa itp.
A poza tym to walka z Bestią przycina się* każdemu. Tym co jeszcze o tym niewiedzą radze wynająć kogoś z kaftanem bezpieczeństwa w pogotowiu aby uchronić swój sprzęt przed samym sobą.Big Grin

*TNIE SIĘ JAK CHOLERA
Odpowiedz
07-05-2011, 21:41,
#4
RE: Gra żabkuje.
Niemożliwe. Żadnych błędów przy instalacji, format był robiony 2 dni temu, żadna inna gra prócz wiedźmin nie jest zainstalowana. A i dla osób, które nie zrozumiały przenośni - żabkuje, to znaczy przeskakuje, przycina. Trudno, czekam nadal na jakieś sugestie, tudzież odpowiedzi.
Odpowiedz
08-05-2011, 23:54,
#5
RE: Gra żabkuje.
+Czy zaktualizowanie gry do wersji 1.5 może przynieść poprawę? Liczę na szybką odpowiedź...
Odpowiedz
10-05-2011, 18:53,
#6
RE: Gra żabkuje.
Poprawę przynieść może aczkolwiek nigdy nic nie wiadomo...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości