Forum dostępne tylko do odczytu. Dziękujemy wszystkim, którzy kiedykolwiek brali udział w życiu forum!

Wybór miecza
15-06-2011, 22:24, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-06-2011, 22:25 przez RolandQX.)
#1
Wybór miecza
Witam. Gram w wiedźmina pierwszy raz, zamierzam zagrać drugi raz na najtrudniejszym poziomie, ale gra jest tak rozbudowana, że nadal nie orientuję się w broniach.

Jestem w III akcie. Miecz na ludzi stalowy to Harvall (wcześniej miałem miecz, który noszą elfy, a wcześniej zwykły stalowy wiedźmiński czy jakoś tak)

Miecz srebrny mam cały czas podstawowy.

I moje pytanie. Mam sporo kasy, mam 3 meteoryty czerwone i 3 runy , to co oferuje kowal jest beznadziejne. Gdzie szukać/jak zrobić/zdobyć lepsze bronie? Bo myślałem, że znajde dobry miecz jakiś i go sobie ulepsze. A tutaj widze, ze kowal oferuje mi ulepszenie jakiegos zwykłego miecza, który i tak bedzie gorszy od mojego.
Oczywiście nie potrzebuje lepszej broni Big Grin wykonuje dużo zadań i wiedźmin na tym normalu to wymiata jak diabli. Ale na trudniejszym poziomie jużby się taka wiedza przydała.

Jakie bronie, od jakiego momentu gry i do jakiego momentu gry są najlepsze?
Odpowiedz
16-06-2011, 13:15, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-06-2011, 13:35 przez Avenn.)
#2
RE: Wybór miecza
Pani Jeziora po zabiciu Dagona da Ci miecz srebrny z +. To już coś lepszego.
Jeśli dalej pragniesz władzy w zabijaniu potworów.To od początku gry musisz zabijać mini bossów w każdym akcie i trofea przynosić Wielkiemu Łowczemu Królewskiemu.Musisz mu dać 10 trofeów przez całą grę.To dopiero w V akcie,gdy doniesiesz mu ostatnie łowy.Wybór- na ludzi lub srebrny.Gdy wybierzesz 2 propozycję dostaniesz Księżycowe Ostrze na potwory,obrażenia +100%.
To lista potworów,aby zdobyć ten miecz u Łowczego.
Nadir – oddaj Łowczemu.
Ozzrel –oddaj Łowczemu
Wielki kuroliszek –oddaj Vincentowi Meissowi
Kokacydium – oddaj Vincentowi Meissowi.
Moa – oddaj Łowczemu
Woref –oddaj Łowczemu
Teju –oddaj Tobiaszowi Hoffmanowi-sołtys
Ureus – oddaj Tobiaszowi Hoffmanowi -sołtys
Lilly – oddaj Łowczemu
Wesper – oddaj Łowczemu.
Gdy wszystkie te potwory zabijesz i oddasz trofea poszczególnym postaciom zyskasz ofertę od Łowczego na jeden z mieczy.Gdybyś miał pytania gdzie one są- pisz.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości