Forum dostępne tylko do odczytu. Dziękujemy wszystkim, którzy kiedykolwiek brali udział w życiu forum!

Gra strategiczna w uniwersum wiedźmińskim
21-07-2011, 19:39,
#1
Gra strategiczna w uniwersum wiedźmińskim
Co byście sądzili o grze strategicznej rozgrywającej się w Wiedźminlandzie? Można by być Redanią, Temerią, Nilfgaardem... i wszystkimi innymi krajami Wiedźminlandu. Struktura gry mogłaby przypominać Civilization IV... Co byście o tym sądzili?
Odpowiedz
21-07-2011, 21:00,
#2
RE: Gra strategiczna w uniwersum wiedźmińskim
Czy ja wiem...osobiście nie gram w strategie, pomysł sam w sobie może i dobry ale ze względy iż nie preferuje strategi nie mam nic konkretnego do powiedzenia. Big GrinBig Grin
Odpowiedz
22-07-2011, 15:29,
#3
RE: Gra strategiczna w uniwersum wiedźmińskim
Dobry pomysł. Jakby było coś w rodzaju Władca Pierścieni:Bitwa o Śródziemie. Wybiera się rase, a potem najmuje się bohaterów. Tylko byłby problem - u kogo byłby Geralt? Wątpie by walczył dla Temerczyków lub Rivii.
Odpowiedz
23-07-2011, 21:31,
#4
RE: Gra strategiczna w uniwersum wiedźmińskim
(22-07-2011, 15:29)fenriz26 napisał(a): Dobry pomysł. Jakby było coś w rodzaju Władca Pierścieni:Bitwa o Śródziemie. Wybiera się rase, a potem najmuje się bohaterów. Tylko byłby problem - u kogo byłby Geralt? Wątpie by walczył dla Temerczyków lub Rivii.
Każda nacja mogłaby wynająć wiedźminów, ale bezimiennych. Co do Geralta jako jednego z bohaterów, to stawiam na Rivię - w końcu jakiś czas służył królowej Meve.

PS.: Wolicie strategię czasu rzeczywistego, czy turową?
Odpowiedz
05-08-2011, 13:14, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-08-2011, 07:04 przez smiki55.)
#5
RE: Gra strategiczna w uniwersum wiedźmińskim
Nikt jakiś czas nic nie napisał, więc trzeba coś ustalić. W grze powinny się pojawić wszystkie nacje, kilka kampanii (po jednej dla Redanii, Temerii, Aedirn, Keadwen i Nilfgaardu), a także edytor misji i edytor kampanii - każdy będzie mógł stworzyć własną kampanię i opublikować w necie. Poza tym, miło by było, gdyby co jakiś czas powstawałyby dodatki do gry...
EDIT:Mam pomysł na kilka kampanii. W pierwszej, nazwanej ,,Dolina Pontaru" dowodzilibyśmy Wolnym Państwem Saskii, a naszym zadaniem byłaby rozbudowa państewka i obrona przed Kaedwen. W drugiej, nazwanej ,,Wojna Kwiatów'' dowodzilibyśmy Zakonem Płonącej Róży, a naszym zadaniem byłaby pacyfikacja Dol Blathanna.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości