Forum dostępne tylko do odczytu. Dziękujemy wszystkim, którzy kiedykolwiek brali udział w życiu forum!

Ard'aenye czy Mahakamski runiczny Sihill ???
30-12-2007, 19:28,
#1
Ard'aenye czy Mahakamski runiczny Sihill ???
Mam 2 pytania:
1.)
Który z tych mieczy stalowych jest najlepszy???. Ard'aenye posiada 200% obrażenia, natomiast Sihill 100% obrażenia + rozbicie każdego pancerza.
2.)
Gdzie mogę znaleść lub dostać te 2 miecze?
Odpowiedz
01-01-2008, 02:01,
#2
 
Sihil po wykonaniu zadania "Nie będzie bolało" (od krasnoludzkiego dentysty) a ten drugi po odczarowaniu królewny Addy, obydwa w V akcie.
Odpowiedz
04-01-2008, 19:46,
#3
 
ja shila znalazlem na polach , tam gdzie jest taka grupka wywern Tongue
Odpowiedz
06-01-2008, 13:14,
#4
 
BistO napisał(a):ja shila znalazlem na polach , tam gdzie jest taka grupka wywern

Czyli znalazłeś je w IV akcie. :shock: Ja w czwartym nie spotkałem żadnych wywern, a może Ci chodzi o bagna w II i III akcie ??
Odpowiedz
06-01-2008, 15:42,
#5
 
YOmisiekYO w IV akcie są wywerny; nawet jestzlecenie na ich jaja przy tawernie, ale żadnego z wymienionych mieczy nie znalazłem.
Odpowiedz
06-01-2008, 19:53,
#6
 
shila to znalazłem przy kapitanie strarzy po zodaniu co trzeba było przynieść 3 kuzynom kase
nie przyniosłem a kapitana zabiłem i on miał taki miecz Big Grin
Odpowiedz
06-01-2008, 19:59,
#7
 
W IV akcie wiwerny pojawiają się w dwóch miejscach, a sporadycznie w trzech.

Wracając do głównego tematu:
Ard'aenye nie znajdziesz nigdzie, posiada go jedynie Wielki Mistrz.
Runiczny sihill z Mahakamu - po instalacji patch'a 1.2 nie ma go już na Polach w akcie IV. Można go zdobyć w V akcie na 3, sposoby: od dentysty, od łowczego po zabiciu 10. potwora lub prowokując walkę z gościem od zlecenia na krew brux i od zlecenie na trzech kuzynów (nie pamiętam nazwiska)

Pozdrówka
Marucha
Odpowiedz
24-02-2008, 22:07,
#8
 
Bogdan napisał(a):Sihil po wykonaniu zadania "Nie będzie bolało" (od krasnoludzkiego dentysty) a ten drugi po odczarowaniu królewny Addy, obydwa w V akcie.



Po odczarowaniu krolewny Addy dostaje sie D'jebl czy cos takiego
Odpowiedz
05-03-2008, 12:39,
#9
 
Ard'aenye da sie znalezc w krypcie w piatym akcie ale trzebna miec fuksa bo czasami tam jest a czasami nie. A poza tym jest tylko na najwyzszymn poziomie trudnosci
Odpowiedz
05-04-2008, 21:04,
#10
 
Climber napisał(a):Ard'aenye da sie znalezc w krypcie w piatym akcie ale trzebna miec fuksa bo czasami tam jest a czasami nie. A poza tym jest tylko na najwyzszymn poziomie trudnosci

Ard'aenye nie ma w grze.Masz chyba Bug.
Odpowiedz
05-04-2008, 21:10,
#11
 
PITE napisał(a):Ard'aenye nie ma w grze.Masz chyba Bug.
Nie ma, bo go nie znalazłeś? Jest to potwierdzony już przez kilka osób, że miecz w grze jest, ale jego znalezienie to czynnik losowy.
[Obrazek: indicatorau7gu4bk6.gif]
Visca el Barca!
Odpowiedz
05-04-2008, 21:23,
#12
 
Vares999 napisał(a):
PITE napisał(a):Ard'aenye nie ma w grze.Masz chyba Bug.
Nie ma, bo go nie znalazłeś? Jest to potwierdzony już przez kilka osób, że miecz w grze jest, ale jego znalezienie to czynnik losowy.

Szukałem wszędzie,nie znalazłem. :cry:
Odpowiedz
05-04-2008, 21:31,
#13
 
BO NIE MIA£EŚ FARTA :!:

(Sorry za post dużymi literami.)
Odpowiedz
06-04-2008, 00:01,
#14
 
W poradniku(Gra 100% orginalna) napisali:
  • Kawałek pancerza
szukamyw krypcie Kruka[...]Można tam również znaleść świetny stalowy miecz Ard'aenye,który dodaje 200% do bazowych obrażeń.
czemu mieli by kłamać?

a do tego sihila to niemiałem pojęcia że jean pierre go ma i go można dostać od dentysty >.> będe o tym pamiętał jak będe jescze raz przechodził grę.


P.S

ktoś w ogóle kiedyś dostał tego Ard'aenye?
Odpowiedz
06-04-2008, 11:18,
#15
 
Cytat:ktoś w ogóle kiedyś dostał tego Ard'aenye?
Ja nie ale chyba warunkiem na znalezienie go jest nie wzięcia kawałka zbroi z krypty na brzegu. To byłoby logiczne z tym co piszą w poradniku. W krypcie Kruka jest 2 kawałek więc pewnie razem z nim... Ard'aenye
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości