Forum dostępne tylko do odczytu. Dziękujemy wszystkim, którzy kiedykolwiek brali udział w życiu forum!

Błąd "witcher.exe"
12-02-2008, 22:42,
Błąd "witcher.exe"
Mam oryginalnego Wiedzmina,zarejestrowanego z nowymi najnowszymi patchami ale nie oto chodzi............Pare dni temu porzyczyłem swój egzemplarz kumplowi nie miałem go u siebie jeszcze zainstalowanego a więc kumpel jak mówił tylko go zainstalował (nie kopiował ani nic z tych żeczy) i pograł sobie przez kilka dni poczym Oddał mi go > Przez kilka następnych dni go nie instalowałem aż dziś wkońcu pomyślałem że sobie zagram w wiedzmina
Instalacja Bezproblemowa
ale już gdy chce uruchomić gre,gra się uruchamia i gdy już pokazuje się czarny ekran i specyficzy wygląd kursora myszki wyskakuje mi B£AD i osławione zdanie Czy wysłaś komunikat o błedzie.Przejżałem detale błędy i wyczytałem z niego coś takiego

witcher.exe w tym pliku jest problem nie wiem co począć

W tym jest problem nie wiem co mam teraz począć gra oryginalna Sprzęt mam wręcz świetny
A najlepsze jest to że gdy kupiłem gre to na tym kompie grałem sobie w Wiedzmina bez żadnych kłopotów . Ale się tak zdażyło że odyinstalowałem go i tak sobie leżał pożyczyłem włąsnie kumplowi i też sobie chwile poleżał i go właśnie dzisiaj chciałem w niego sobie zagrać ale problem opisałem wyrzej A o ewentualne błędy gramatyczne przepraszam bo szybko pisałem ten tekst PROSZE O POMOC BO KUPI£EM ORYGINALN¡ WERSJE GRY I PROSZE O POMOC
Odpowiedz
13-02-2008, 11:58,

No to może kumpel porysował?
Odpowiedz
13-02-2008, 12:57,

Hmm... Jakby porysowal, to by byly problemy z odczytaniem plyty i instalacja by nie przeszla. Sadze, ze to nie jest wina nosnika. Czy jak odinstalowywales wczesniej gre, zanim pozyczyles ja kumplowi, to usunales wszystkie pliki? Nic nie zostalo w tym katalogu, gdzie bylo pierwotnie zainstalowane? Czy poprzednia instalacja byla tak samo patchowana, jak ta teraz? Moze byc tak, ze deinstalator nie usuwa plikow, ktore ewemtualnie doszy po patchowaniu. Pozniej dogrywane so pliki z innej wersji gry i sie cos gryzie. Mogl tez sie jakis blad przy kopiowaniu plikow wkradsc. Tak, czy siak, odisntaluj gre, wyczysc recznie wszystko, co tam zostanie, wywal caly katalog, do ktorego gra sie instaluje (zostaw sobie ewentualnie save'y, jezeli masz takowe) i zainstaluj gre od nowa. Powinno pomoc.
Odpowiedz
13-02-2008, 13:57,

I właśnie dlatego nie pożyczam kolegom "Wiedźmina". Zareklamuj grę Smile
Rejestrować grę? Po co? Ja tego nie robiłem Tongue
Odpowiedz
13-02-2008, 15:05,

No faktycznie jakieś pliki mogły jeszcze tam zostać a tak jeszcze przy okazji przerwanie w połowie instalowania patcha do wiedzmina mogło coś zrobić niedobrego
Odpowiedz
13-02-2008, 15:06,

Aha i czy jak przeinstaluje system jeszcze raz czy to powinno załatwić problem ????
Odpowiedz
13-02-2008, 15:09,

No mogło, ale raczej nie powinno... bo jak zatrzymujesz to sie powinno odinstalować automatycznie... A jak sie nie odinstalował to na pewno zroibło Tongue
Odpowiedz
13-02-2008, 15:26,

Cytat:Aha i czy jak przeinstaluje system jeszcze raz czy to powinno załatwić problem ????
Myślę, że powinno. Ale chyba reinstalka gry nie jest dla ciebie strasznym problemem?
Odpowiedz
13-02-2008, 15:31,

Nie reinstaluj systemu, tylko sama gre. Przed ponowna instalacja, upewnij sie, ze po poprzedniej instalacji nie zostaly zadne pliki.
Odpowiedz
13-02-2008, 22:57,

Aha, jeśli umiesz, to spróbuj też zobaczyć, czy nie zostały jakieś wpisy w rejestrze po Wiedźminie, może to być przyczyną błędu.
Odpowiedz
18-04-2008, 16:45,

skończyłem zadania w kaer morhen i jak już się wczytują obrzeża wyzimy wyskakyje blądi nic się nie da zrobić pomocy!! mam orginalną płytę odinstalowałem system i nic nie pomogło czy patch coś pomoże??
Odpowiedz
18-04-2008, 17:08,

grzes_1996 napisał(a):czy patch coś pomoże??
Spróbuj zainstalować, a się przekonasz :wink: . Najlepiej zainstaluj patch 1.3 i zobacz czy coś pomogło.
Odpowiedz
18-04-2008, 19:50,

patch nic nie pomógł:9co robić??
Odpowiedz
20-04-2008, 12:38,

grzes_1996 napisał(a):skończyłem zadania w kaer morhen i jak już się wczytują obrzeża wyzimy wyskakyje blądi nic się nie da zrobić pomocy!! mam orginalną płytę odinstalowałem system i nic nie pomogło czy patch coś pomoże??

Czy to ten sam błąd "witcher.exe" o którym tu mowa? Jeśli nie, to daj zrzut ekranu, lub napisz, jaki ci wyskakuje komunikat.
Odpowiedz
20-04-2008, 12:53,

Ja tak miałem ale pomógł mi zwykły reinstal :?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości