Forum dostępne tylko do odczytu. Dziękujemy wszystkim, którzy kiedykolwiek brali udział w życiu forum!

Patch
16-03-2008, 17:30,
Patch
Błagam was o pomoc. Potrzebuje jakiegoś najlepszego według was patcha do wersji polskiej oryginalnej którą bez problemów można zainstalować. Przepraszam jeśli już to gdzieś było ale zrozumcie że jestem w zakichanym monie i nie mam czasu na przeglądanie tego wszystkiego a o dojściu do kompa to już w ogóle bardzo was o to proszę ponieważ gdy tylko jestem na przepustce w domu to gram w Wiedźmina jestem teraz w IV akcie i słyszałem że do V aktu potrzebny jest patch taki co się gry nie zaczyna od początku. Bardzo was proszę o pomoc i o jakiś łatwy sposób ściągnięcia patcha .

Pozdrawiam waz i z góry dziękuje.
Jestem waszym dłużnikiem
Odpowiedz
16-03-2008, 17:43,

Aby przejść grę potrzebujesz 1.1a, 1.2 lub 1.2a
Każdy patch jest do wersji polskiej. Patch czasem kasuje savy, czasem nie. Na wszelki wypadek skopiuj je sobie w bezpieczne miejsce.
1.1a poprawia wiele błędów, działa dobrze
1.2 poprawia te same błędy co 1.1a, jest przyspieszony czas wczytywania i zapisywania ale bardzo często wywala do pulpitu bez powodu
1.2a najnowszy patch, nie wiem co nim sądzić
Wpisz sobie w google: Wiedźmin patch i wybierz taki który chcesz
Odpowiedz
16-03-2008, 18:33,

Dizęki przyjacielu jestem twym dłużnikiem.

Bywaj
Odpowiedz
05-04-2008, 15:04,

Najlepiej to grać bez patchy,Albercie.
Odpowiedz
05-04-2008, 15:15,

problemy z V aktem są tylko w patchu 1.1, bez żadnego idzie przejść bez problemów. A nawet jakby coś się w fabule pogmatwało to pojawi się DEBUG i wszystko w epilogu będzie tak jak sobie zażyczysz. Ja np grę przechodziłem po stronie zakonu, a wybrałem sobie elfią zbroję kruka i powiedziałem że Vioncent i Adda żyją, choć "w rzeczywistości" zabiłem ich dla EXP i mutagenów.
Odpowiedz
20-04-2008, 17:01,

Jory napisał(a):problemy z V aktem są tylko w patchu 1.1, bez żadnego idzie przejść bez problemów
Psze się zdanie z dużej litery,Jory. :twisted:
Jory napisał(a):Vioncent
Moim zdaniem pisze się Vincent
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości