Forum dostępne tylko do odczytu. Dziękujemy wszystkim, którzy kiedykolwiek brali udział w życiu forum!

Gra w kości - Haren
01-07-2008, 22:23,
#1
Gra w kości - Haren
Gram z nim i gram juz kilka razy wyczysciłem frajera z kaski i nadal nic sie nie dzieje, żadnych nowych wpisów w dzienniku nadal "zagraj z Harenem. Co trzeba zrobić aby odblokować dalej tego questa? Zoltanka, Odka i Mikulka już pokonałem.... Czy może z Harenem trzeba zwycieżyc określąną ilość partii pod rząd bez ani jednej porażki w trakcie? Czekam na sugestie. Pozdrawiam.
Odpowiedz
01-07-2008, 22:30,
#2
 
To musi być jakiś bug. Z Harenem jak i z pozostałymi graczami wystarczy wygrać raz, żeby pójść naprzód. Spróbuj pogadać z Zoltanem, może wtedy quest ruszy do przodu.
[Obrazek: Czajnik_69.png]

Czajnik, Gorzałt & Kaleson = Metal Menel's Team[Obrazek: indicatorau7gu4bk6.gif]
Odpowiedz
01-07-2008, 22:33,
#3
 
Najpierw musisz rozegrać partyjkę wprowadzającą z Zoltanem, pogadać o tym czy da się z tego wyżyć itd... potem powinno być już aktywne zadanie
Odpowiedz
01-07-2008, 23:57,
#4
 
Gralem już z Zoltanem. Powiedział mi o Mikulu, Odzie i Harenie. W zadaniam mam Questy :
1. Gra w kości
fazy: Gra w kości; Zoltam;
aktywna faza: Podstawy; Znam juz podstawy pokera. Czas to wykorzystać.
2. Kościany poker: nowicjusz
fazy: Pierwsze kroki; Zoltan; Odo gra w kości; Mikul; Mikul gra w kości;
aktywne fazy: Haren gra w kości; Dobra passa; po pokonaniu Oda i Mikula pojawił sie o tym wpis, że zostali pokonaniu. Natomiast w fazie Haren gra w kości napisane jest, że moge zagrać z Harenem i faza nadal jest aktywna... a W dobrej passie napisane jest ze pokonałem juz 3 przeciwników i powinienem poszukać bardziej wymagających wymagających. Może ten etap jest juz zaliczony i nie muszę grać już z nim...? Może mógłby ktoś zajrzeć do swoich save'ow i napisać mi jaki powinien być wpis gdy etap tem jest zaliczony? Z góry dziekuję oraz pozdrawiam Smile
Odpowiedz
02-07-2008, 00:00,
#5
 
Jeśli pisze że powinieneś poszukać bardziej wymagających graczy to znaczy że zadanie już zaliczone.
Odpowiedz
02-07-2008, 00:01,
#6
 
Widać zaliczyłeś tego questa. Nie martw się, to zadanie można było zacząć równie dobrze w II akcie, wtedy też miałbyś paru przeciwników (Carmen, Ogrodnik, Vaska, elfi skazaniec).
Odpowiedz
26-12-2009, 23:43, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-12-2009, 23:44 przez Coen z Poviss.)
#7
RE:
(01-07-2008, 23:57)strenciwilk napisał(a): Gralem już z Zoltanem. Powiedział mi o Mikulu, Odzie i Harenie. W zadaniam mam Questy :
1. Gra w kości
fazy: Gra w kości; Zoltam;
aktywna faza: Podstawy; Znam juz podstawy pokera. Czas to wykorzystać.
2. Kościany poker: nowicjusz
fazy: Pierwsze kroki; Zoltan; Odo gra w kości; Mikul; Mikul gra w kości;
aktywne fazy: Haren gra w kości; Dobra passa; po pokonaniu Oda i Mikula pojawił sie o tym wpis, że zostali pokonaniu. Natomiast w fazie Haren gra w kości napisane jest, że moge zagrać z Harenem i faza nadal jest aktywna... a W dobrej passie napisane jest ze pokonałem juz 3 przeciwników i powinienem poszukać bardziej wymagających wymagających. Może ten etap jest juz zaliczony i nie muszę grać już z nim...? Może mógłby ktoś zajrzeć do swoich save'ow i napisać mi jaki powinien być wpis gdy etap tem jest zaliczony? Z góry dziekuję oraz pozdrawiam Smile

Jak już sam napisałeś "... W dobrej passie napisane jest ze pokonałem juz 3 przeciwników i powinienem poszukać bardziej wymagających wymagających. Może ten etap jest juz zaliczony i nie muszę grać już z nim...?", musisz pokonać 3 przeciwników a pokonałeś już (Zoltana, Oda i Mikula) więc z Harenem nie musisz grać.
Ps. Ten temat powinien być w akcie I.
Odpowiedz
05-01-2010, 18:48,
#8
RE: Gra w kości - Haren
Zoltan jest właśnie(chyba)szczególny i nie zalicza się do questa,sądze,że gracz ma traktować go jako nauczyciela.
Odpowiedz
10-01-2010, 20:01,
#9
RE: Gra w kości - Haren
Racja - Zoltan się nie zalicza. Przejdź do następnego aktu, gdzie będziesz musiał szukać trudniejszych (względnie) przeciwników.
Odpowiedz
23-01-2010, 13:51,
#10
RE: Gra w kości - Haren
Idź powiedz Zoltanowi ,że "Pokonałeś paru graczy" (coś w tym stylu). I zadanie kontynuuj w Wyzimie.
Odpowiedz
06-02-2010, 12:28,
#11
RE: Gra w kości - Haren
(10-01-2010, 20:01)neverdie napisał(a): Racja - Zoltan się nie zalicza. Przejdź do następnego aktu, gdzie będziesz musiał szukać trudniejszych (względnie) przeciwników.
Aha to ja przepraszam musę po raz 6 przejść wiedźmina żeby już oswoić go na pamięć. Jeszcze raz przepraszam.
Odpowiedz
22-04-2011, 07:19, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-04-2011, 07:19 przez jakubluka2.)
#12
RE: Gra w kości - Haren
odkopuje bo nie zostało to wyjaśnione i wprowadza graczy w błąd-zoltan nie zalicza się tylko przy pokazowej partii POTEM JUŻ TAK!!!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości