Forum dostępne tylko do odczytu. Dziękujemy wszystkim, którzy kiedykolwiek brali udział w życiu forum!

Talenty
05-08-2008, 22:30,
#1
Talenty
Witam. Mam takie pytanko jak zdobyć srebrne talenty oraz złote bo przy nowym poziomie dostaję tylko brązowe talenty... :?:

PS: Może to jakiś błąd gry... :shock:
Odpowiedz
05-08-2008, 22:39,
#2
 
Talenty to zadają takie pytania :? Będzie odpowiedni czas dostaniesz srebrne i złote talenty. A zdobywa się je normalnie, tak jak brązowe.
PS. Może to tak zrobili dla utrudnienia? Ach, Ci bezczelni twórcy, odpierają radość najlepszych statystyk już na początku!
[Obrazek: indicatorau7gu4bk6.gif]
Visca el Barca!
Odpowiedz
05-08-2008, 22:56,
#3
 
a można wiedzieć od którego momentu gry może najlepiej którego rozdziału dostaje się srebrne oraz złote talenty??
Odpowiedz
05-08-2008, 23:01,
#4
 
Cytat:a można wiedzieć od którego momentu gry może najlepiej którego rozdziału dostaje się srebrne oraz złote talenty??
Można, i to na różne sposoby. Najprostszy to grać, trudniejszy poszukać o tym w poradniku(nie mówię, że na 100% tam jest), a najdziwniejszym jest spytać na forum. A więc....Wróć. Srebrne talenty o ile mnie pamięć nie zawodzi dostajesz od atku III, a złote to chyba dopiero w V.
[Obrazek: indicatorau7gu4bk6.gif]
Visca el Barca!
Odpowiedz
05-08-2008, 23:06,
#5
 
Ayay Vares spokojnie Big Grin geralcik może się zniechęcić widząc takie nastawienie ;] A co do talentów to możesz sobie zrobić mutagen z bestii i wtedy masz srebrny talent.A tak do od 3 aktu .
Odpowiedz
05-08-2008, 23:11,
#6
 
właśnie oto mi chodziło i dzięki za wszystko, otrzymałem błyskawiczną odpowiedźBig Grin.

pozdroTongue
Odpowiedz
05-08-2008, 23:45,
#7
 
Talenty sa uzaleznione od poziomow, od 15 poziomu dostaje sie tez srebrne talenty, a zlote jak sie nie myle to od 30poziomu, wystarczy w okienku bohatera najechac kursorem na ikonki talentow u gory i tam pisze od ktorego. Akt w ktorym sie znajduje raczej nie gra roli bo przeciez pietnasty poziom to ma sie juz w drugim akcie i wtedy sa srebrne tez.
Odpowiedz
06-08-2008, 10:54,
#8
 
ok dziex to tera wiem chyba wszystko Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości