Forum dostępne tylko do odczytu. Dziękujemy wszystkim, którzy kiedykolwiek brali udział w życiu forum!

Problem: Mój komputer piszczy.
01-01-2009, 10:49,
#1
Problem: Mój komputer piszczy.
Witam Mam problem z kompem te piszczenie denerwuje piszczy tylko gdy gram a piszczy pudło nie wiem co moze byc przyczyną karta graficzna, proc, płyta,przegrzanie nie wiem ale wiem ze komp po gwarancji a piszczy najczęsciej przy gta IV juz mówię ze to nie od gier prosze o pomoc bo to seryjnie denerwuje


Gorzałt EDIT: Pisz poprawnie. Jeżeli nie używasz polskich znaków to nie używaj ich w ogóle a nie raz używasz raz nie. I wyrażaj się dokładnie o co Ci chodzi a nie jakimiś niezrozumiałymi frazami. I pisz poprawnie temat. Błędy zaznaczyłem a nazwę tematu zmieniłem. Staraj się. Daliśmy Ci już kiedyś szanse. Jeżeli się nie poprawisz znowu będą ostrzeżenia.
Odpowiedz
01-01-2009, 10:56,
#2
 
przegrzanie ;D
Odpowiedz
01-01-2009, 10:57,
#3
 
Ty sam jesteś pudło... myślisz że w obudowie od PC'ta nie ma głośnika (speaker). Musi być żeby dawał sygnały jeśli coś będzie nie tak. A to jakie są sygnały zależy od płyty głównej.

PS. Skoro "muwiłeś" że piszczy pudło to je naoliw
Odpowiedz
01-01-2009, 10:59,
#4
 
to mi nic nie mówi wciąz nie wiem co jest co sie pogarsza juz połowa gier piszczy
ale na oilwie i wyczyszcze moze to pomoze
Odpowiedz
01-01-2009, 10:59,
#5
 
Wywal komputer przez okno, pomoże. Nie będzie już piszczeć.
Odpowiedz
01-01-2009, 11:06,
#6
 
Odinstaluj wszystkie gry, sformatuj dysk, przestaw komputer, wyczyść go z kurzu, odstaw w kąt i nie włączaj :wink: Może za słaby komputer/podkręcany i się przegrzewa?
[Obrazek: indicatorau7gu4bk6.gif]
Visca el Barca!
Odpowiedz
01-01-2009, 11:14,
#7
 
Ja proponuję procek oczyścić ;p
Odpowiedz
01-01-2009, 11:22,
#8
 
Mi też komputer piszczał, coś było nie tak z wyświetlaczem na obudowie (pudle). Odkryłem, że w sklepie źle go podłączyli. Cóż, w ruch poszły me sprawne palce (^^), przełączyłem niektóre kabelki i... już nie piszczy ale wyświetlacz dalej nie działa. xD Zaniosę go do sklepu, do naprawy.
Odpowiedz
01-01-2009, 11:26,
#9
 
A ja proponuję podkręcić kartę :/ . Jak masz zegary 400/400 to się nie dziw że ci GTA4 chodzi jak by chciało a nie mogło. Brud? Raczej mało prawdopodobne. Najwyżej możesz wentylatorek w zasilaczu oczyścić. I nie chodzi tu a mokrą ścierkę, tylko weź patyczki do uszu, namocz w jakimś świństwie z procentami (zmywacz do paznokci czy coś takiego) i wymyj dokładnie.
Odpowiedz
01-01-2009, 11:28,
#10
 
Sprawdź Everestem temperatury.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&i...ition+2.20
Odpowiedz
01-01-2009, 11:30,
#11
 
To może byc jednak karta. A jeśli przy GTA IV to się nie dziw. Gra ma niemałe wymagania. Aha i się nie zdziw jak niedługo komputer Ci "pisknie" i już się więcej nie włączy :wink:
Odpowiedz
01-01-2009, 11:34,
#12
 
Włączyć się włączy ale BSOD(blue screen of dead) będzie jak nic.
Odpowiedz
01-01-2009, 11:38,
#13
 
Dokładnie. Wiesz co, podaj ty może konfiga bo ja tak myślę że ty po prostu zamęczasz komputer na śmierc xD Kurz też może byc (wiem z doświadczenia), poza tym rzeczywiście sprawdź temperatury. Bo może ty na 75 stopni jedziesz i się dziwisz Tongue

EDIT:
Aha zapomniałem. Jeśli masz wtedy płytkę w napędzie to możliwe że sama stacja dysków jest "piszczałą". Jak kumpel do mnie swoją przyniósł to jak zaczęła wiszczec, piszczec i co by nie tylko to myślałem że zaraz w drzazgi pójdzie xD
Odpowiedz
01-01-2009, 11:57,
#14
 
Komp dobry grałem kiedys ze 12 godzin i nic po 5 minutach gry piszczy.
Odpowiedz
02-01-2009, 12:49,
#15
 
Skończmy passę tego nieszczęsnego Off - Top'u. Wszyscy tutaj czepiają się Kaszalota za to, że robi błędy. Od czepiania się za błędy ortograficzne, upominanie i tym podobne rzeczy - są MODERATORZY po to tu jesteśmy. Usunąłem niepotrzebne tematy. Zajmijmy się problemem.
[Obrazek: FANMADE_Adorable_Fluttershy.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości