Forum dostępne tylko do odczytu. Dziękujemy wszystkim, którzy kiedykolwiek brali udział w życiu forum!

Problem... Gra nie włącza się po kliknięciu okna.
12-01-2008, 16:05,
#1
Problem... Gra nie włącza się po kliknięciu okna.
Witam! Jestem tu nowy i mam problem z grą, Wiedźmin naturanie, a mianowicie włączam grę, pokazują się reklamy, filmik początkowy i później mam do wyboru nową grę(czy coś tam) i jakieś dodatki, w każdym razie 2 okna. Klikam na jedno 50 razy potem na drugie czekam - długo... iiii......nic!
Komputer mam chyba wystarczający, chociaż nie jestem pewien co do procka. :?:
Mój sprzęt:
Procek: AMD Athlon 64 3500+ 2.21 GHz
RAM: 1,00 GB
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 6800 Series GPU
Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuję!
Odpowiedz
12-01-2008, 16:17,
#2
 
Chmiel1906 napisał(a):Gry nie mam oryginalnej jak coś.
Na Twoim miejscu bym sie tym nawet nie chwalil i nie wychylal...
Odpowiedz
12-01-2008, 16:53,
#3
 
1. Uściślij to na co kilkasz bo "cośtam" nic nikomu nie mówi i jak możemy ci pomóc
2. Nazwij inaczej temat bo "problemów" jest tutaj sporo i jak je rozróżnić. Niedługo ustalimy co należy tobić z "problemami"...
Odpowiedz
12-01-2008, 17:04,
#4
 
Chmiel1906 napisał(a):Gry nie mam oryginalnej jak coś.
Jak gry nie masz oryginalnej to nie oczekuj od nas pomocy.
Jeszcze rozumiem jakbys pozyczyl ja od kolegi, ale tys ja pewnie scrackowal. Moze nie wiesz, ale Wiedzmin to rodzima produkcja - ta gre napisali polacy! Ludzie, okradasz samego siebie i chcesz zeby w tym kraju zylo sie lepiej?

A tak nawiasem to gry zcrackowane i pobierane z internetu maja czesto ubytki w kodzie takze sie nie dziw ze sie nie wlacza. Ktos nieumiejetnie napisal cracka, pochwalil sie na torrentach i zcharatalo gre.

Wiec nie ma innego wyjscia tylko idz do starych popros ich o 9 dych idz do empiku i kup gre wiedzmaka. Oryginal nie bedzie tak nawalal.

Jory Edit: Mów za siebie.
Odpowiedz
12-01-2008, 18:33,
#5
 
Temat zmieniłem przynajmniej częściowo, a te okna do wyboru to:
- wybierając tą opcję, wybierasz podstawową grę "Wiedźmin"
- wybierając tą opcje, będziesz mógł zagrać w moduły dodatkowe.
A Ciebie jarek nie proszę o osądzanie mnie o to jaką mam grę, proszę o pomoc w jej włączeniu, o ile się w ogóle to uda...
Odpowiedz
12-01-2008, 19:40,
#6
 
No to zrąbałeś coś przy crackowaniu gry, a o to łatwo, albo masz jakąś bezużyteczną wersję. Pomóc może oryginał: wcale nie jest drogi i o ile masz dostateczny sprzęt jest też z regóły niezawodny (czytaj: raz na 1000 przypadków sie psuje).
Odpowiedz
12-01-2008, 20:05,
#7
 
Jest to możliwe że jest coś zrąbane jak wchodzę normalnie w grę?oki to trudno.
PS.dzięki za szybką odpowiedź.
Odpowiedz
12-01-2008, 21:35,
#8
 
Ja tez tak radze jak jory
a chmiel ja cie nie osadzam jaka masz gre Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości